ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ου ΤΟΠΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΑΒΛΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
1ο ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΒΛΙ 15& 16 /12/ 2012 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΠΟ ΤΟΝ
ΕΞ ΑΥΤΩΝ 4 ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ
ΕΙΝΑΙ
ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΙ 64 ΠΑΙΧΤΕΣ
KAI ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΛΗΡΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΑ 4 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ GROUP
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ GROUP
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 15/12/2012
ΩΡΑ
10ΠΜ – 12ΜΜ
1ο ΤΟΠΙΚΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΒΛΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ—ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
|
GROUP
A
|
ΟΜΑΔΑ
Α’
|
ΟΜΑΔΑ Β’
|
ΝΙΚΗΤΗΣ
|
1os
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΕΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΚΟΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ*
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΣΕΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΚΟΣ
|
ΓΡΙΣΠΟΣ
ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
|
Ο
|
Χ
|
Χ
|
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
Χ
|
Ο
|
Ο
|
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΝΙΚΟΣ*
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΠΕΛΕΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΠΕΛΕΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
|
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
|
Ο
|
Χ
|
Ο
|
ΛΑΠΠΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
|
Χ
|
Ο
|
Χ
|
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
|
ΕLVIN
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΝΙΚΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΝΙΚΟΛΗΣ
ΗΛΙΑΣ
|
ΠΑΣΒΑΝΤΙΔΗΣ
ΧΑΡΗΣ
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝ.
|
ΚΑΛΥΒΑΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ
|
Ο
|
Χ
|
Χ
|
ΤΖΗΜΑΣ
ΜΠΑΜΠΗΣ
|
Χ
|
Ο
|
Ο
|
ΤΖΗΜΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
|
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΑΚΗΣ*
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΤΖΩΡΤΖΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΤΖΩΡΤΖΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
|
2os ΑΓΩΝΑΣ
ΣΕΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΚΟΣ
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
ΠΕΛΕΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
|
ΝΙΚΟΛΗΣ
ΗΛΙΑΣ
|
Ο
|
Χ
|
Χ
|
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
Χ
|
Ο
|
Ο
|
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝ.
|
ΤΖΗΜΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΤΖΩΡΤΖΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΤΖΩΡΤΖΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
|
3os ΑΓΩΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
Ο
|
Χ
|
Χ
|
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
|
Χ
|
Ο
|
Ο
|
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
|
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝ.
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΤΖΩΡΤΖΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝ.
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 15/12/2012
ΩΡΑ
12ΠΜ – 14ΜΜ
1ο ΤΟΠΙΚΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΒΛΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ—ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
|
GROUP
B
|
ΟΜΑΔΑ
Α’
|
ΟΜΑΔΑ Β’
|
ΝΙΚΗΤΗΣ
|
1os
ΑΓΩΝΑΣ
ΒΑΧΛΑΣ
ΚΩΣΤΑΣ *
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
|
ΤΖΑΛΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΜΕΛΑΒΙΑΝΑΚΗ
ΔΩΡΑ *
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΤΣΑΛΉΣ ΚΩΣΤΑΣ
|
ΠΑΡΖΑΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
Ο
|
Χ
|
Ο
|
ΦΛΙΑΤΟΥΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
|
Χ
|
Ο
|
Χ
|
ΠΑΡΖΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
ΧΑΡΙΤΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΠΑΡΖΑΛΗΣ
ΝΙΚΟΣ*
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΧΑΡΙΤΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
|
ΜΕΝΤΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΣ *
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΜΕΝΤΖΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
|
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ
ΕΥΡΙΦΙΛΗ
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΨΑΛΙΔΑΣ
ΝΙΚΟΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ
ΕΡΙΦΥΛΗ
|
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
|
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ
ΜΑΝΙΑ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΣΑΝΤΑ
ΚΟΡΙΝΑ*
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ ΜΑΝΙΑ
|
2os ΑΓΩΝΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
|
Ο
|
Χ
|
Ο
|
ΤΣΑΛΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ
|
Χ
|
Ο
|
Χ
|
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
|
ΠΑΡΖΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΠΑΡΖΑΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
ΜΕΝΤΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ
ΕΡΙΦΥΛΗ
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΜΕΝΤΖΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
|
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
|
Ο
|
Ο
|
Ο
|
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ
ΜΑΝΙΑ
|
Χ
|
Χ
|
Χ
|
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
|
3os ΑΓΩΝΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
|
Ο
|
Χ
|
Ο
|
ΠΑΡΖΑΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
Χ
|
Ο
|
Χ
|
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
|
ΜΕΝΤΖΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
|
Χ
|
Ο
|
Ο
|
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
|
Ο
|
Χ
|
Χ
|
ΜΕΝΤΖΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 15/12/2012
ΩΡΑ
18MΜ – 20ΜΜ
1ο ΤΟΠΙΚΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΒΛΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ—ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
|
GROUP
C
|
ΟΜΑΔΑ
Α’
|
ΟΜΑΔΑ Β’
|
ΝΙΚΗΤΗΣ
|
1os
ΑΓΩΝΑΣ
ΖΑΚΙΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
|
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
|
|||||||
ΣΑΠΟΥΝΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
|
ΤΖΑΝΕΤΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
|
|||||||
ΤΖΩΛΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
|
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
|
|||||||
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΣ
|
ΛΙΑΤΣΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ
|
|||||||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
|
ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
|
|||||||
ΤΖΑΝΕΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
|
ΚΑΤΑΧΑΝΑΚΗΣ
ΓΕΛΑΣΙΟΣ
|
|||||||
ΜΙΛΤΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
|
ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ *
|
|||||||
ΛΙΑΤΣΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
ΚΙΤΣΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
2os ΑΓΩΝΑΣ
3os ΑΓΩΝΑΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 16/12/2012
ΩΡΑ 10Π,30Μ – 12,30 ΜΜ
1ο ΤΟΠΙΚΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΒΛΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ—ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
|
GROUP
D
|
ΟΜΑΔΑ
Α’
|
ΟΜΑΔΑ Β’
|
ΝΙΚΗΤΗΣ
|
1os
ΑΓΩΝΑΣ
ΚΑΛΟΖΟΥΜΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
|
ΛΕΚΚΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
|
|||||||
ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ
ΙΑΣΩΝΑΣ
|
ΚΟΥΤΡΕΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
|
|||||||
ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ
ΝΙΚΟΣ
|
ΑΡΜΕΝΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
|
|||||||
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΗΣ
|
ΚΑΛΟΖΟΥΜΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
|||||||
ΧΟΡΤΗΣ
ΘΩΜΑΣ
|
ΛΙΓΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
|
|||||||
ΤΣΙΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
|
ΧΑΙΤΑ
ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ
|
|||||||
ΓΚΛΑΒΑΣ ΣΑΚΗΣ
|
ΜΠΑΣΙΑΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
|
|||||||
ΓΑΒΡΙΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
|
ΤΣΟΥΜΗΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
|
2os ΑΓΩΝΑΣ
3os ΑΓΩΝΑΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 15/12/2012
ΩΡΑ
12ΜΜ….
1ο ΤΟΠΙΚΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΒΛΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ—ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
|
TELIKOI
|
ΟΜΑΔΑ
Α’
|
ΟΜΑΔΑ Β’
|
ΝΙΚΗΤΗΣ
|
1os
ΑΓΩΝΑΣ
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΡΑΡΙΟΣ
|
Ά C
GROUP
|
|||||||
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.
|
B C GROUP
|
|||||||
Ά D
GROUP
|
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
|
|||||||
B
D GROUP
|
ΜΕΝΤΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
|
2os ΑΓΩΝΑΣ
A
| ||||||||
B
|
3os ΑΓΩΝΑΣ
A
|
B
|
1Ος -------------------------2Ος
| ||||||
Γ
|